شنبه 6 مرداد 1397

اجاق گاز صفحه ای اسنوا 3 شعله مدل : G114

نوشته شده توسط انتخاب سنتر در ساعت 12:39

اجاق گاز صفحه ای اسنوا 3 شعله مدل : G114

SNOWA COOKER Model G114 توضیحات

*3شعله دیپ

*گرید انرژی A

* تمام استیل 60 سانتی

*صفحه استیل با رویه استنلس استیل SUS304 با ضخامت 0.8mm

* پلوپز راست

* سیستم سوخت رسانی و سرشعله
های درجه یک ایرانی

* ولوم های باکالیت مقاوم در برابر حرارت

* فندک اتوماتیک

* سیستم ایمنی تمام ترموکوپل

*شبکه های چدنی با کارایی بالا و طراحی بهینه

*ورودی اتصال گاز قابل تنظیم

*سپر حرارتی ولوم

*صفحه عمیق

*پنل شیبدار

همین حالا با خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی از تخفیف ویژه فروشگاه ما برخوردار شوید. انتخاب سنتر یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است و امکان خرید اجاق گاز صفحه ای اسنوا را با ضمانت نامه معتبر شرکتی از سراسر کشور برای مشتریان گرامی خود فراهم کرده است. با خرید از انتخاب سنتر و مشاهده قیمت اجاق گاز صفحه ای اسنوا نه تنها غافلگیر خواهید شد بلکه مشتری همیشگی این سایت فروشگاهی می شوید.

اجاق گاز صفحه ای اسنوا و هر یک از محصولات انتخاب سنتر که در سایت ما مشاهده می کنید در صورت تمایل شما امکان خرید حضوری و ملاحظه کیفیت محصول از نزدیک را دارا می باشند . اطمینان به انتخاب سنتر کار سختی نیست، لذت خرید اینترنتی لوازم خانگی را با ما تجربه کنید ...

هدف مجموعه تجارت الکترونیک انتخاب سنتر جلب رضایت مشتریان گرامی و فراهم کردن امکان خرید آسان و سریع از هر مکان و در هر زمان که تمایل داشته باشند است .

خرید و فروش اینترنتی لوازم خانگی در هر فروشگاهی ممکن است متفاوت باشد اما انتخاب سنتر برای گسترش زمینه خرید و فروش اینترنتی لوازم خانگی برای مشتریان آنلاین فروشگاه تخفیف ها و قیمت های مناسبی را در نظر گرفته است.